food styling na jedničku

Toto krásne Leto bistro v centre Viedne sme navštívili minulý rok a bol to jeden z tých podnikov, ktoré sa tvária nenápadne no veľmi rýchlo vás ohúria. Bistro sa nachádza v tichej uličke, má takú menšiu terasu a celkovo taký nenápadný vzhľad. Jedlo však bolo famózne a keďže som tuším vtedy ešte nebola vegetariánka aj ja som mala mäso. Inak takto, ja si občas mäso dám, ale musí to byť výlučne mäso z domáceho chovu, kvalitné a zaujímavo spracované. Občas teda ochutnám, najmä keď sme niekde na výlete a ideme do nejakého lepšieho podniku. Držím sa však väčšinou len kuraťa a je to ozaj výnimočné. O mojom vegetariánstve som písala aj tento článok tak tam to máte všetko pekne vysvetlené.

Späť k tomuto podniku :) Takže malý, milý, s dobrou lokalitou, milou obsluhou, skvelým moderným jedlom a food stylingom na jedničku. Ceny sú troška vyššie a myslím, že tu nemajú ani denné menu. Jedál nie je nejako extra veľa, ale nájdete tam všetko, aj vegetariánske jedlá, ktoré sa pohybujú niekde okolo 10 € čo je na centrum Viedne fajn. Ja som si dala kura s grilovanou zeleninou a môj drahý opäť poriadny kus mäsa so zeleninovým bulgurom, alebo kuskusom, už presne neviem. Inak myslím, že je to celkom fajn že ja mám väčšinou jedlo bez mäsa a Peťko s ním, takto aspoň môžete vidieť z každého rožku trošku :)

Takže ak Viedeň nemáte ďaleko, alebo sa tam chystáte na vianočné trhy a chcete si dať aj niečo iné ako klasiku na trhoch, môžete zavítať aj sem :)