Keďže s manželom radi cestujeme a nikdy nevynecháme nejaký dobrý podnik, v zásobe mám kopu fotiek z reštaurácií ktoré sme navštívili a bola by škoda nepodeliť sa s vami o tieto tipy :) Táto naša dávnejšia návšteva Budapešti sa niesla vo vianočnom duchu, no okrem návštevy trhov sme navštívili aj krásne Fine bistro v centre mesta.

Interiér reštaurácie je veľmi pekný a moderný a obsluha na úrovni vždy s úsmevom na tvári. V ponuke okrem A la carte jedál majú aj denné menu, ktoré je ale moderne spracované, chutné, nápadité a krásne aj na pohľad. Myslím, že na kvalitu jedla a polohy reštaurácie je prijateľná aj cena a to tuším okolo 8 € dvoj chodové menu a 11 € trojchodové menu, ktoré sme využili aj my a ako dezert sme si dali naše milované tiramisu. Aj keď sa snažíme stravovať zdravo, poctivému tučnému vysoko kalorickému tiramisu nikdy neodoláme haha. Tak keď sa niekedy budete motať po Budapešti, určite sem zájdite.

Keďže v tejto reštaurácií sme boli v čase keď som ešte jedla mäso, dala som si klasicky vývar a skvelú grécku musaku s paradajkovou omáčkou. Peťko si dal hovädzie carpaccio a rybu so zeleninovým kuskusom. Tiramisu sme samozrejme neodolali a pripili sme si aj skvelým šampanským, takže to bol veľmi príjemný obed :) Budapešť je proste super aj v gastronómií.